top of page

Hizmetlerimiz

ARGEKA, Kamu ve Özel Sektör için, dünya genelinde kendini ispatlamış Portal, CRM, İş Süreçleri ve Veritabanı sistemleri ile, yenilikçi,hızlı ve ölçeklenebilir çözümler sunuyor.

 

Portal Çözümleri

Microsoft Sharepoint Portal, Microsoft Project Server ve Microsoft Team Foundation Server üzerinde iş ihtiyaçlarına özel portal çözümleri geliştiriyoruz.

CRM Çözümleri

Microsoft Dynamix CRM Server, Microsoft Dynamix CRM Online ve Pega 7 Platform üzerinde özel çözümler geliştiriyoruz.

İş Süreçleri Çözümleri

IBM Business Process Manager ve Pega 7 Platform üzerinde bütün iş süreçleriniizi otomatize edecek çözümler geliştiriyoruz.

Büyük Veri İş Zekası ve Karar Destek Sistemi Çözümleri

Hortonworks HDP, Microsoft SQL Server, Microsoft SQl Server Reporting Services, Microsoft SQL Server Analysis Services ve Microsoft POWER serisini kullanarak iş birimi ihtiyaçlarına özel İş Zekası ve Karar Destek çözümleri geliştiriyoruz. 

Danışmanlık Hizmetleri

Uygulama Geliştirme, Proje Yönetimi, İş Modeli Geliştirme, Süreç Otomoatizasyonu ve Kaynak Yönetimi ile ilgili Danışmanlık Hizmetleri sağlıyoruz.

Veri Merkezi Taşıma Danışmanlık Ve Yönetim Hizmetleri

Veri merkezlerinin uçtan uca, iş ihtiyacına yönelik asgari kesinti ile taşınması için Danışmanlık, Mimari Tasarım ve Yönetim Hizmeti Sağlıyoruz.

Proje Yönetim Hizmetleri

Kurumsal projelerinizin, Kaynak, Bütçe ve Kapsam üçgeninde, maksimum efor ve müşteri memnuniyeti ile taşınması için yönetim hizmeti sağlıyoruz.

Mobil Uygulamal Hizmetleri

Platform ve Cihaz bağımsız uygulama geliştirme hizmeti sağlıyoruz.

Uygulama Geliştirme Hizmetleri

Microsoft .NET ortamında, iş özel ihtiyaçlar için Uygulama Geliştirme Hizmeti ve Destek Çözümleri sağlıyoruz.

bottom of page